Aktualności

Cztery kroki do Twojej zmiany!

30 maja 2018, 1:05

Moda na bycie fit trwa w najlepsze. Nie straszne jej wyprzedaże, nowe sezony i poniedziałki. Nie przemija jak zapach kawy, ale równie dobrze stawia na nogi. Praktykowana z pasją i zawziętością pozwoli być TOP, non stop. Bez znaczenia czy to sezon wiosna/lato, czy też jesień/zima. Całoroczne dobre samopoczucie i spełnienie – już teraz może być na wyciągnięcie ręki.

  1. Samo się nie zrobi. 

Bez twojej pomocy ciało samo się nie zmieni. 70% to kwestia diety, 30% to kwestia aktywności fizycznej. O każdym procencie decydujesz sama. Codziennie, przygotowując sobie posiłek, wybierając odpowiednią suplementacje, także to jak pożytkujesz swój wolny czas. Nie musisz rzucać się od razu w wir ćwiczeń siłowych, ale zacznij od najprostszych ćwiczeń stabilizacyjnych i wzmacniających. Dziesięć, piętnaście minut na początek chyba nie brzmi zbyt drastycznie? Pożegnaj się ze śmieciowym jedzeniem, skompletuj pomocną w tym czasie suplementacje:
That’s the Whey ZERO Lactose
– będzie ideałem „skrojonym na miarę” kobiecych potrzeb.

  1. Daj sobie czas. 

Efekty nie pojawią się po pięciu dobach, ale z pewnością pojawią się w kolejnym miesiącu, o ile będziesz ze sobą szczera a przy tym systematyczna. Nie brzmi to może zachęcająco, ale skoro zaniedbywałaś przez tyle czasu swoje ciało, nie oczekuj, że z dnia na dzień przejdzie metamorfozę życia. Daj sobie czas na zmiany, nie jesteś produktem typu instant. Pamiętaj przy tym, że waga nie zawsze jest dobrym wyznacznikiem. Wystarczy dobry centymetr i mierzenie w dwutygodniowych odstępach czasu.  Pomocny okaże się także Shape Definiton – wyciąg z naturalnych składników, a także jego regularna suplementacja będą Twoim sprzymierzeńcem.

  1. Uwierz w siebie! 

Wewnętrzna motywacja to nic innego jak koń napędowy do działania. Odrzuć na bok za duży tyłek i fałdki na brzuchu, które potrafią tylko demotywować i przysłonić nie jeden poranek. Spójrz na siebie w świetle swoich zalet i predyspozycji. Jeśli w siebie uwierzysz- jesteś na drodze po sukces!

  1. Możesz wszystko! 

To, co zrobisz dzisiaj dla swojego ciała, z pewnością zaplusuje w przyszłości. Nie ograniczaj się, bo możesz wszystko. Nie zaczynaj od następnego poniedziałku, zacznij teraz – dzisiaj!

Trzymamy za Ciebie kciuki! Jeśli tylko chcesz odmienić swoje ciało i swoje życie. Służymy radą i wsparciem, a nasze produkty będą pomocą w drodze na sam szczyt!

Wznieśmy toast za Twój sukces BCAA Shape!

Kamila Słomska
That’s For Her