Ambasadorki

Justyna Zięcina

"Jest tylko jeden sposób,
aby osiągnąć sukces praktycznie
we wszystkim:
dać z siebie wszystko."

Justyna to istny wulkan energii. Codziennie chodzi na siłownię, biega, zimą jeździ na nartach, a przez cały rok uczestniczy
w różnych zajęciach fitness

Chociaż wcześniej zajmowała się modelingiem i może pochwalić się licznymi sukcesami, to świat bikini fitness aktualnie wypełnia jej życiową przestrzeń. Przebojem wdarła się do czołówki światowej fitness sylwetkowego. Jej debiut miał miejsce w październiku i tym samym zdobyte wicemistrzostwo Polski, później wicemistrzostwo świata w rywalizacji juniorów na Dominikanie.

Justyna jest bardzo świadoma swojego organizmu, nie idzie w tej kwestii na żadne kompromisy. Sumienna, ambitna i kreatywna  to przymiotniki, które doskonale odzwierciedlają jej naturę.

Anna Woźniakowska

"Traktuj się łaskawie - pod warunkiem, że szczerze się starasz i nieustępliwie dążysz do założonego celu."

Ania to tytan pracy! Codziennie przekracza swoje granice i wytrwale pracuje na swój sukces! Uśmiechem zaraża wszystkich!

Trenerka personalna, zawodniczka bikini fitness, specjalistka do spraw dietetyki i suplementacji, szkoleniowiec.  Pierwsze starty ma za sobą w 2014r, następnie powróciła na scenę po 1,5roku i w 2016 na swoim koncie ma następujące osiągnięcia:
I miejsce w swojej kat. I overall – Baltic Cup Władysławowo
I miejsce w swojej kat. I overall – Binkowski Resort
II miejsce – Kamienna Rzeźba, Strzegom
II miejsce Mistrzostwa Śląska
I miejsce Mistrzostwa Polski
II miejsce Mistrzostwa Europy

Od lat związana ze sportem i zdrowym stylem życia.
zdj. Bartłomiej Kuczer