Ambasadorki

Sylwia Nowak

"Być może urodziłaś się
bez skrzydeł. Ale najważniejsze,
żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć."

Sylwia Nowak to początkująca wokalistka, pasjonatka zdrowego trybu życia, aktywnie wyznająca zasadę life-balance.

Od kiedy poczyniła swoje pierwsze kroki w stronę aktywności fizycznej, nie może uwolnić się od pozytywnej ilości endorfin, która towarzyszy jej podczas treningów. Dziś oprócz biegania i fitnessu trenuje boks dla kobiet (rekreacyjnie).

Sylwia nieustannie motywuje! Ukazując codzienną sferę swojego życia, jawi się jako otwarta i sympatyczna dziewczyna z Internetu, która nie potrzebuje niczego udawać. W swoich działaniach jest szczera i uśmiechnięta, przy tym wszystkim pozostając sobą. Dla swoich fanów jest inspiracją w wielu dziedzinach- sporcie, modzie, urodzie i szeroko pojmowanym lifestyle’u.

Marka That’s For Her® Sport Definition® wyznaczyła sobie za cel udostępnianie wiedzy na temat prawidłowego prowadzenia treningów oraz diety obejmującej także prawidłową suplementację. W tym celu, opracowano ofertę obejmującą dedykowane produkty, dostosowane do potrzeb kobiet,chcących poprawić jakość stosowanej diety oraz skutecznie dbać o swój organizm.

Justyna Zięcina

"Jest tylko jeden sposób,
aby osiągnąć sukces praktycznie
we wszystkim:
dać z siebie wszystko."

Justyna to istny wulkan energii. Codziennie chodzi na siłownię, biega, zimą jeździ na nartach, a przez cały rok uczestniczy
w różnych zajęciach fitness

Chociaż wcześniej zajmowała się modelingiem i może pochwalić się licznymi sukcesami, to świat bikini fitness aktualnie wypełnia jej życiową przestrzeń. Przebojem wdarła się do czołówki światowej fitness sylwetkowego. Jej debiut miał miejsce w październiku i tym samym zdobyte wicemistrzostwo Polski, później wicemistrzostwo świata w rywalizacji juniorów na Dominikanie.

Justyna jest bardzo świadoma swojego organizmu, nie idzie w tej kwestii na żadne kompromisy. Sumienna, ambitna i kreatywna  to przymiotniki, które doskonale odzwierciedlają jej naturę.